Hometown FC
Rang lista vlasnika · Engleska

Hadley Wood

Svaka sezona u Hometown FC-u donosi prestiž. Promocije, naslovi prvaka, kupovi i europske večeri donose više. Ovdje se vidi tko je na vrhu.

Računa se svaka odigrana sezona.

# Vlasnik Divizija Trofeji Prestiž
1 Hadley Wood #2Do neba D1 39Titule prvaka: 24, kupovi: 6, europski trofeji: 9 464.669
2 Hadley Wood #3 D1 15Titule prvaka: 11, kupovi: 3, europski trofeji: 1 354.596
3 Rivalski klub #7826 UILokalna legenda D2 1Titule prvaka: 1, kupovi: 0, europski trofeji: 0 149.847
4 Rivalski klub #8597 UIStara škola D2 2Titule prvaka: 2, kupovi: 0, europski trofeji: 0 115.490
5 Rivalski klub #9083 UIČelična volja D2 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 105.563
6 Hadley Wood #6Srce grada D1 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 100.738
7 Rivalski klub #8484 UIPrvo mladi D2 1Titule prvaka: 1, kupovi: 0, europski trofeji: 0 77.100
8 Rivalski klub #4962 UIDuga igra D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 75.927
9 Rivalski klub #7964 UIDo neba D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 71.803
10 Rivalski klub #1607 UIČelična volja D2 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 64.761
11 Rivalski klub #7621 UIFeniks D4 1Titule prvaka: 1, kupovi: 0, europski trofeji: 0 63.991
12 Rivalski klub #3509 UINovi početak D2 2Titule prvaka: 2, kupovi: 0, europski trofeji: 0 52.657
13 Hadley Wood #10 D1 1Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 1 49.767
14 Rivalski klub #1909 UIZa sva vremena D2 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 39.628
15 Hadley Wood #1 D3 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 37.511
16 Rivalski klub #2128 UIOd temelja D5 1Titule prvaka: 1, kupovi: 0, europski trofeji: 0 29.185
17 Hadley Wood #7Rasprodano D3 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 26.749
18 Rivalski klub #7793 UITiha ambicija D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 25.414
19 Rivalski klub #4415 UIHladna glava D3 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 20.644
20 Hadley Wood #8Feniks D3 1Titule prvaka: 1, kupovi: 0, europski trofeji: 0 16.853
21 Rivalski klub #9683 UIPrvo mladi D4 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 15.297
22 Rivalski klub #5982 UITotalni nogomet D3 1Titule prvaka: 1, kupovi: 0, europski trofeji: 0 14.742
23 Rivalski klub #1966 UITiha ambicija D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 13.017
24 Hadley Wood #4 D4 1Titule prvaka: 1, kupovi: 0, europski trofeji: 0 10.325
25 Rivalski klub #6092 UIZadnja minuta D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 9.055
26 Hadley Wood #5Veliki snovi D4 1Titule prvaka: 1, kupovi: 0, europski trofeji: 0 7.105
27 Rivalski klub #7483 UITiha ambicija D4 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 5.012
28 Rivalski klub #7616 UIUnatoč svemu D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 1.321
29 Rivalski klub #4460 UIZa sva vremena D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 1.284
30 Rivalski klub #3687 UIVeliko srce D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 465
31 Rivalski klub #3758 UITiha ambicija D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 386
32 Rivalski klub #1464 UIPrvo mladi D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 113
33 Rivalski klub #5800 UIFeniks D5 0Titule prvaka: 0, kupovi: 0, europski trofeji: 0 90

Redovi označeni s UI rivalski su klubovi kojima upravlja računalo, a ne stvarni igrači.